Kategoriler

Buddha Pharma Testosteron Cypionate 250mg 10ml

Buddha Pharma Testosteron Cypionate 250mg 10ml
Marka: Buddha Pharma
Stok Kodu: bud1t2352
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

BUDDHA PHARMA TESTOSTERON CYPIONAT 250MG 10ml 

Buddha Pharma seri numara check sistemi: http://www.buddha-pharma.com/check.php

Made in India

 

Testosteron Enanthate ile Cypionate arasındaki tek fark Testosteron Enantat ortalama 10 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi elde etmek için her 5-7 günde bir enjekte edilmesi gerekir.

Testosteron Cypionat ortalama 15 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi sağlamak için 7 günde bir enjekte edilir.

Enanthate ile Cypionat'ın etkisi aynıdır. Cypionat bir tık daha uzun esterlidir ama kayda değer hissedilir derecede bir farkı yoktur.
Enantat Avrupa icadıdır ve avrupada kullanımı yaygındır. Cypionat ise Amerikalı sporcular arasında çok yaygındır.
Testosteron cypionat uzun esterlidir 10 gün vücutta kalır. Natürel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçli olarak, özellikle, kadin ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadinlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger bütün doping ilaçlariyla iyi kombine olmaktadir.
Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Testosteron cypionat bir başka önemli özelliği de fiyatı oldukça düşüktür.
 
Testosteron Cypionat Kullanımı: Haftalık 250 mg kullanımı ilk başlangıçta idealdir. Zaten daha önce hiç steroid kullanmamış bir sporcu için bu dozaj yeterlidir. Kullanımı uzun esterli oldugundan haftada bir kere vurulur. Ortalama Haftalık doz 500mg-1000mg dır.
 
Testosteron Cypionat Kombinasyon: Anapolon (oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat 'la kürleri çok etkili sonuç vermektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis18.com